Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > ULT2G3R9MNL1GS
ULT2G3R9MNL1GS
ULT2G3R9MNL1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ULT2G3R9MNL1GS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ULT2G3R9MNL1GS
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 3.9UF 20% 400V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero ULT2G3R9MNL1GS Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 3.9UF 20% 400V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 400V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Sarja ULT
Ripple Current @ Low Frequency 30mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 45mA @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case Radial, Can - SMD
Muut nimet 493-6727-1 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 28 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.433" (11.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 3.9µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 125°C kapasitanssi 3.9µF