Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UMP0J470MDD1TP
UMP0J470MDD1TP
UMP0J470MDD1TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UMP0J470MDD1TP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UMP0J470MDD1TP
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero UMP0J470MDD1TP Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 385682 pcs Tietolomake UMP SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 6.3V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Sarja UMP
Ripple Current @ Low Frequency 45mA @ 120Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Bi-Polar Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 493-10241-1
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 25 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.098" (2.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 47µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 47µF Sovellukset General Purpose