Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UMP1E4R7MDD1TP
UMP1E4R7MDD1TP
UMP1E4R7MDD1TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UMP1E4R7MDD1TP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UMP1E4R7MDD1TP
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero UMP1E4R7MDD1TP Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 539405 pcs Tietolomake UMP SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 25V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm) Sarja UMP
Ripple Current @ Low Frequency 16mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 24mA @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Bi-Polar
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet 493-10251-1 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 20 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.098" (2.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 4.7µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 4.7µF