Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UMT1HR33MCD2TP
UMT1HR33MCD2TP
UMT1HR33MCD2TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UMT1HR33MCD2TP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UMT1HR33MCD2TP
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero UMT1HR33MCD2TP Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 885916 pcs Tietolomake UMT SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.118" Dia (3.00mm) Sarja UMT
Ripple Current @ Low Frequency 3.2mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 4.8mA @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet 493-10296-1 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.039" (1.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 0.33µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 0.33µF Sovellukset General Purpose