Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UMV0J101MFD1TP
UMV0J101MFD1TP
UMV0J101MFD1TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UMV0J101MFD1TP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UMV0J101MFD1TP
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs4000 pcs10000 pcs
14000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
Osa numero UMV0J101MFD1TP Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 666744 pcs Tietolomake UMV SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 6.3V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Sarja UMV
Ripple Current @ Low Frequency 60mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 90mA @ 10kHz