Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UMV1HR33MFD1TP
UMV1HR33MFD1TP
UMV1HR33MFD1TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UMV1HR33MFD1TP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UMV1HR33MFD1TP
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL
Product parameter
Osa numero UMV1HR33MFD1TP Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 926019 pcs Tietolomake UMV SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.157" Dia (4.00mm) Sarja UMV
Ripple Current @ Low Frequency 3.2mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 4.8mA @ 10kHz