Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UPJ0J682MHD6
UPJ0J682MHD6
UPJ0J682MHD6
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UPJ0J682MHD6 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UPJ0J682MHD6
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
Product parameter
Osa numero UPJ0J682MHD6 Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 65934 pcs Tietolomake UPJ SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 6.3V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm) Sarja UPJ
Ripple Current @ Low Frequency 1.98A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.21A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 39 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.043" (26.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 6800µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 6800µF