Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UPJ1A681MPD
UPJ1A681MPD
UPJ1A681MPD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UPJ1A681MPD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UPJ1A681MPD
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1400 pcs
Product parameter
Osa numero UPJ1A681MPD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 433730 pcs Tietolomake UPJ SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Sarja UPJ
Ripple Current @ Low Frequency 660mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 795mA @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 20 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.138" (3.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 130 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.827" (21.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 680µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 680µF