Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UPJ1A821MPD
UPJ1A821MPD
UPJ1A821MPD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UPJ1A821MPD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UPJ1A821MPD
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 820UF 20% 10V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero UPJ1A821MPD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 820UF 20% 10V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 358822 pcs Tietolomake UPJ SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Sarja UPJ
Ripple Current @ Low Frequency 835mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 985mA @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 110 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 820µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 820µF