Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UPJ1V151MPD1TA
UPJ1V151MPD1TA
UPJ1V151MPD1TA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UPJ1V151MPD1TA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UPJ1V151MPD1TA
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 35V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
Product parameter
Osa numero UPJ1V151MPD1TA Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 35V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 432811 pcs Tietolomake UPJ SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 35V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Sarja UPJ
Ripple Current @ Low Frequency 415mA @ 120Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 24 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.138" (3.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 180 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.630" (16.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 150µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 150µF Sovellukset General Purpose