Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UPM0J472MHD
UPM0J472MHD
UPM0J472MHD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UPM0J472MHD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UPM0J472MHD
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero UPM0J472MHD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 129148 pcs Tietolomake Miniature Type Taping SpecUPM Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 6.3V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Sarja UPM
Ripple Current @ Low Frequency 2A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.23A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet 493-5583
UPM0J472MHD-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 26 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 28 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 1.476" (37.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 4700µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 4700µF Sovellukset General Purpose