Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UPM0J682MHD
UPM0J682MHD
UPM0J682MHD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UPM0J682MHD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UPM0J682MHD
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
Product parameter
Osa numero UPM0J682MHD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 71813 pcs Tietolomake Miniature Type Taping SpecUPM Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 6.3V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm) Sarja UPM
Ripple Current @ Low Frequency 2.25A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.25A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet 493-5585
UPM0J682MHD-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 23 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 24 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 1.319" (33.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 6800µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 6800µF Sovellukset General Purpose