Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UPM1C222MHD
UPM1C222MHD
UPM1C222MHD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UPM1C222MHD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UPM1C222MHD
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Product parameter
Osa numero UPM1C222MHD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 165726 pcs Tietolomake Miniature Type Taping SpecUPM Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Sarja UPM
Ripple Current @ Low Frequency 1.8A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.01A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet 493-11117
UPM1C222MHD-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 21 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 28 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 1.319" (33.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 2200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 2200µF Sovellukset General Purpose