Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UPM1E181MPD6
UPM1E181MPD6
UPM1E181MPD6
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UPM1E181MPD6 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UPM1E181MPD6
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 180UF 20% 25V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1400 pcs
Product parameter
Osa numero UPM1E181MPD6 Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 180UF 20% 25V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 391209 pcs Tietolomake Miniature Type Taping SpecUPM Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 25V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Sarja UPM
Ripple Current @ Low Frequency 450mA @ 120Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 27 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 150 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.571" (14.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 180µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 180µF Sovellukset General Purpose