Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UPM2A121MHD
UPM2A121MHD
UPM2A121MHD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UPM2A121MHD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UPM2A121MHD
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 120UF 20% 100V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
400 pcs
Product parameter
Osa numero UPM2A121MHD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 120UF 20% 100V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 97367 pcs Tietolomake Miniature Type Taping SpecUPM Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 100V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Sarja UPM
Ripple Current @ Low Frequency 700mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.04A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 27 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 130 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 120µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 120µF