Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UPM2D3R3MPD1TD
UPM2D3R3MPD1TD
UPM2D3R3MPD1TD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UPM2D3R3MPD1TD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UPM2D3R3MPD1TD
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 3.3UF 20% 200V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
12500 pcs25000 pcs50000 pcs
Product parameter
Osa numero UPM2D3R3MPD1TD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 3.3UF 20% 200V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 343203 pcs Tietolomake Miniature Type Taping SpecUPM Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Sarja UPM
Ripple Current @ Low Frequency 50mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 80mA @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet 493-5317-3 Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 27 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.571" (14.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 3.3µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 3.3µF