Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UPS1A681MPD
UPS1A681MPD
UPS1A681MPD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UPS1A681MPD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UPS1A681MPD
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1200 pcs
Product parameter
Osa numero UPS1A681MPD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Sarja UPS
Ripple Current @ Low Frequency 426mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 600mA @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 27 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 190 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 680µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 680µF