Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UPS1HR47MDD
UPS1HR47MDD
UPS1HR47MDD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UPS1HR47MDD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UPS1HR47MDD
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
3200 pcs
Product parameter
Osa numero UPS1HR47MDD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm) Sarja UPS
Ripple Current @ Low Frequency 4.25mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 25mA @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.079" (2.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 7.5 Ohms Korkeus - Istuva (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 0.47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 0.47µF Sovellukset General Purpose