Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UPS1V151MPD1TA
UPS1V151MPD1TA
UPS1V151MPD1TA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UPS1V151MPD1TA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UPS1V151MPD1TA
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 35V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
Product parameter
Osa numero UPS1V151MPD1TA Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 35V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 35V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Sarja UPS
Ripple Current @ Low Frequency 205mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 410mA @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.138" (3.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 280 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 150µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 150µF