Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UPS2E471MRD
UPS2E471MRD
UPS2E471MRD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UPS2E471MRD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UPS2E471MRD
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 250V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Osa numero UPS2E471MRD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 250V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 250V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm) Sarja UPS
Ripple Current @ Low Frequency 1.35A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.5525A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet 493-5667
UPS2E471MRD-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 27 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.492" (12.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 470µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 470µF