Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UPTW6271MRD
UPTW6271MRD
UPTW6271MRD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UPTW6271MRD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UPTW6271MRD
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 270UF 20% 420V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero UPTW6271MRD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 270UF 20% 420V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 25994 pcs Tietolomake UPT SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 420V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm) Sarja UPT
Ripple Current @ Low Frequency 1.2A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.92A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet 493-5714
UPTW6271MRD-ND
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 27 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.492" (12.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 270µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 270µF