Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UPW0J331MED1TA
UPW0J331MED1TA
UPW0J331MED1TA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UPW0J331MED1TA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UPW0J331MED1TA
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero UPW0J331MED1TA Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 740275 pcs Tietolomake UPW SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 6.3V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Sarja UPW
Ripple Current @ Low Frequency 188.5mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 290mA @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.098" (2.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 250 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 330µF