Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UPW1A220MDD6TP
UPW1A220MDD6TP
UPW1A220MDD6TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UPW1A220MDD6TP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UPW1A220MDD6TP
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs4000 pcs10000 pcs
14000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
Osa numero UPW1A220MDD6TP Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1895058 pcs Tietolomake UPW SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.157" Dia (4.00mm) Sarja UPW
Ripple Current @ Low Frequency 19.5mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 120mA @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet 493-11342-3 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 21 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.059" (1.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 2 Ohms Korkeus - Istuva (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 22µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 22µF Sovellukset General Purpose