Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UPW2F101MRD6
UPW2F101MRD6
UPW2F101MRD6
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UPW2F101MRD6 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UPW2F101MRD6
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 315V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero UPW2F101MRD6 Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 315V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 80949 pcs Tietolomake UPW SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 315V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.787" Dia (20.00mm) Sarja UPW
Ripple Current @ Low Frequency 285mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 456mA @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet 493-2041 Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 28 Weeks Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.378" (35.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 100µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 100µF