Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UPW2V010MPD1TD
UPW2V010MPD1TD
UPW2V010MPD1TD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UPW2V010MPD1TD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UPW2V010MPD1TD
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 1UF 20% 350V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero UPW2V010MPD1TD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 1UF 20% 350V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 231113 pcs Tietolomake UPW SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 350V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Sarja UPW
Ripple Current @ Low Frequency 17mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 27.2mA @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet 493-11768-1 Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 27 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 1µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 1µF