Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UPW2V2R2MPD1TD
UPW2V2R2MPD1TD
UPW2V2R2MPD1TD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UPW2V2R2MPD1TD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UPW2V2R2MPD1TD
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 2.2UF 20% 350V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero UPW2V2R2MPD1TD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 2.2UF 20% 350V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 235637 pcs Tietolomake UPW SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 350V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Sarja UPW
Ripple Current @ Low Frequency 31mA @ 120Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 493-11808-1
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 25 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 2.2µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 2.2µF Sovellukset General Purpose