Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > URU2D680MRD
URU2D680MRD
URU2D680MRD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta URU2D680MRD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero URU2D680MRD
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 68UF 20% 200V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero URU2D680MRD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 68UF 20% 200V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4871 pcs Tietolomake RU Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.866" Dia (22.00mm) Sarja URU
Ripple Current @ Low Frequency 330mA @ 120Hz Arvioinnit -
Polarisaatio - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 493-11235
URU2D680MRD-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.571" (14.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 68µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 68µF