Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > URZ1C682MHD
URZ1C682MHD
URZ1C682MHD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta URZ1C682MHD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero URZ1C682MHD
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 6800UF 20% 16V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
Product parameter
Osa numero URZ1C682MHD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 6800UF 20% 16V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 53335 pcs Tietolomake Miniature Type Taping SpecURZ Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm) Sarja URZ
Ripple Current @ Low Frequency 1.56A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.794A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 6800µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 6800µF Sovellukset General Purpose