Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > USF1A220MDD1TP
USF1A220MDD1TP
USF1A220MDD1TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta USF1A220MDD1TP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero USF1A220MDD1TP
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
Product parameter
Osa numero USF1A220MDD1TP Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 464264 pcs Tietolomake USF SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.157" Dia (4.00mm) Sarja USF
Ripple Current @ Low Frequency 35mA @ 120Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 21 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.059" (1.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 3.3 Ohms Korkeus - Istuva (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 22µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 22µF Sovellukset General Purpose