Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > USP1V4R7MDD1TP
USP1V4R7MDD1TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta USP1V4R7MDD1TP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero USP1V4R7MDD1TP
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
Product parameter
Osa numero USP1V4R7MDD1TP Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 588455 pcs Tietolomake Miniature Type Taping SpecUSP Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 35V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm) Sarja USP
Ripple Current @ Low Frequency 22mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 33mA @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Bi-Polar
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 21 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.098" (2.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 4.7µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 4.7µF Sovellukset General Purpose