Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > USR0G101MDD1TP
USR0G101MDD1TP
USR0G101MDD1TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta USR0G101MDD1TP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero USR0G101MDD1TP
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 4V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero USR0G101MDD1TP Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 4V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1104310 pcs Tietolomake Miniature Type Taping SpecUSA, USR Series
Kategoria kondensaattorit Toleranssi 100µF
Surface Mount Land Koko 0.079" (2.00mm) Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm)
Sarja USR RoHS-tila Tape & Box (TB)
Ripple Current - matala taajuus General Purpose ripple Current Polar
Polarisaatio Radial, Can Pitch - Liitin 4V
Pakkaus / Case - Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Kondensaattorit 65mA Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 18 Weeks
Valmistajan osanumero USR0G101MDD1TP Lifetime @ Temp. -
impedanssi - Korkeus - Istuva (Max) 0.315" (8.00mm)
Laajennettu kuvaus 100µF 4V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C ESR (Equivalent Series Resistance) ±20%
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 4V RADIAL Sovellukset 2000 Hrs @ 85°C