Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > USR1HR22MDD
USR1HR22MDD
USR1HR22MDD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta USR1HR22MDD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero USR1HR22MDD
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL
Product parameter
Osa numero USR1HR22MDD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1357375 pcs Tietolomake USA, USR SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.157" Dia (4.00mm) Sarja USR
Ripple Current @ Low Frequency 2.3mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 3.45mA @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.059" (1.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 0.22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 0.22µF