Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UST1A470MDD1TP
UST1A470MDD1TP
UST1A470MDD1TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UST1A470MDD1TP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UST1A470MDD1TP
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero UST1A470MDD1TP Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 900305 pcs Tietolomake UST SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Sarja UST
Ripple Current @ Low Frequency 59mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 88.5mA @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 21 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.098" (2.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 47µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 47µF Sovellukset General Purpose