Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > USW1HR33MDD
USW1HR33MDD
USW1HR33MDD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta USW1HR33MDD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero USW1HR33MDD
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero USW1HR33MDD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1375968 pcs Tietolomake Miniature Type Taping SpecUSW Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.157" Dia (4.00mm) Sarja USW
Ripple Current @ Low Frequency 3.5mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5.25mA @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.059" (1.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 0.33µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 0.33µF