Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UTM1A220MED
UTM1A220MED
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UTM1A220MED luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UTM1A220MED
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero UTM1A220MED Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5727 pcs Tietolomake TM Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Sarja UTM
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.098" (2.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.472" (12.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 22µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 22µF