Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UTM1E101MHD1TO
UTM1E101MHD1TO
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UTM1E101MHD1TO luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UTM1E101MHD1TO
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero UTM1E101MHD1TO Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5934 pcs Tietolomake Miniature Type Taping SpecTM Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 25V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Sarja UTM
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.827" (21.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 100µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 100µF