Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UTS0J221MDD1TP
UTS0J221MDD1TP
UTS0J221MDD1TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UTS0J221MDD1TP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UTS0J221MDD1TP
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
Product parameter
Osa numero UTS0J221MDD1TP Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 289902 pcs Tietolomake TS Series DatasheetMiniature Type Taping Spec
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 6.3V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Sarja UTS
Ripple Current @ Low Frequency 90mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 150mA @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.098" (2.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 220µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 220µF Sovellukset General Purpose