Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UTT1C221MPD1TD
UTT1C221MPD1TD
UTT1C221MPD1TD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UTT1C221MPD1TD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UTT1C221MPD1TD
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs
10000 pcs25000 pcs50000 pcs
Product parameter
Osa numero UTT1C221MPD1TD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 289851 pcs Tietolomake UTT SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Sarja UTT
Ripple Current @ Low Frequency 138mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 230mA @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio -
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet 493-10394-3 Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 24 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.138" (3.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 680 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 220µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 220µF Sovellukset General Purpose