Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UTT1E101MPD1TA
UTT1E101MPD1TA
UTT1E101MPD1TA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UTT1E101MPD1TA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UTT1E101MPD1TA
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
Product parameter
Osa numero UTT1E101MPD1TA Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 230482 pcs Tietolomake UTT SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 25V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Sarja UTT
Ripple Current @ Low Frequency 138mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 230mA @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.138" (3.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 100µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 100µF Sovellukset General Purpose