Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UTT1H3R3MDD1TP
UTT1H3R3MDD1TP
UTT1H3R3MDD1TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UTT1H3R3MDD1TP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UTT1H3R3MDD1TP
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero UTT1H3R3MDD1TP Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 371358 pcs Tietolomake UTT SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.157" Dia (4.00mm) Sarja UTT
Ripple Current @ Low Frequency 8.7mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 29mA @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio -
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet 493-10408-1 Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 21 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.059" (1.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 20 Ohms Korkeus - Istuva (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 3.3µF Sovellukset General Purpose