Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UUA0J221MCL1GS
UUA0J221MCL1GS
UUA0J221MCL1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UUA0J221MCL1GS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UUA0J221MCL1GS
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 6.3V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
900 pcs1800 pcs2700 pcs4500 pcs
9000 pcs22500 pcs45000 pcs90000 pcs
Product parameter
Osa numero UUA0J221MCL1GS Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 6.3V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 6.3V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Sarja UUA
Ripple Current @ Low Frequency 120mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 180mA @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial, Can - SMD
Muut nimet 493-9436-2
UUA0J221MCL1GS-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 27 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.303" (7.70mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 220µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 3000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 220µF