Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UUD1E100MCL1GS
UUD1E100MCL1GS
UUD1E100MCL1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UUD1E100MCL1GS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UUD1E100MCL1GS
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 25V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero UUD1E100MCL1GS Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 25V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 25V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
Koko / Dimension 0.157" Dia (4.00mm) Sarja UUD
Ripple Current @ Low Frequency 40mA @ 120Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet 493-2268-1
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 23 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 1.8 Ohms
Korkeus - Istuva (Max) 0.228" (5.80mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 10µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 10µF