Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UUG2G100MNQ6MS
UUG2G100MNQ6MS
UUG2G100MNQ6MS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UUG2G100MNQ6MS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UUG2G100MNQ6MS
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 400V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
375 pcs
Product parameter
Osa numero UUG2G100MNQ6MS Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 400V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 400V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.535" L x 0.535" W (13.60mm x 13.60mm)
Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Sarja UUG
Ripple Current @ Low Frequency 140mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 224mA @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial, Can - SMD
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 20 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 10µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 10µF Sovellukset General Purpose