Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UUP1A220MCL1GS
UUP1A220MCL1GS
UUP1A220MCL1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UUP1A220MCL1GS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UUP1A220MCL1GS
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 10V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs
10000 pcs25000 pcs50000 pcs
Product parameter
Osa numero UUP1A220MCL1GS Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 10V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Sarja UUP
Ripple Current @ Low Frequency 33mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 49.5mA @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Bi-Polar
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial, Can - SMD
Muut nimet 493-9542-2
UUP1A220MCL1GS-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 25 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.240" (6.10mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 22µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 22µF