Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UUT1A220MCL1GS
UUT1A220MCL1GS
UUT1A220MCL1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UUT1A220MCL1GS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UUT1A220MCL1GS
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 10V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero UUT1A220MCL1GS Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 10V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm) Sarja UUT
Ripple Current @ Low Frequency 27mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 40.5mA @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case Radial, Can - SMD
Muut nimet 493-9596-1 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 20 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.240" (6.10mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 22µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 22µF