Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UUX1V330MCL6GS
UUX1V330MCL6GS
UUX1V330MCL6GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UUX1V330MCL6GS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UUX1V330MCL6GS
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1800 pcs
Product parameter
Osa numero UUX1V330MCL6GS Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 35V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Sarja UUX
Ripple Current @ Low Frequency 75mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 125.25mA @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial, Can - SMD
Muut nimet 493-9630-2
UUX1V330MCL6GS-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 27 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 33µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 33µF