Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UVK2C680MHD
UVK2C680MHD
UVK2C680MHD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UVK2C680MHD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UVK2C680MHD
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 68UF 20% 160V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero UVK2C680MHD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 68UF 20% 160V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 308845 pcs Tietolomake UVK SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 160V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Sarja UVK
Ripple Current @ Low Frequency 350mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 560mA @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet 493-17341
UVK2C680MHD-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 27 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 68µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 68µF