Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UVK2G220MHD
UVK2G220MHD
UVK2G220MHD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UVK2G220MHD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UVK2G220MHD
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
400 pcs
Product parameter
Osa numero UVK2G220MHD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 61918 pcs Tietolomake UVK SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 400V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Sarja UVK
Ripple Current @ Low Frequency 200mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 320mA @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 27 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 22µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 22µF Sovellukset General Purpose