Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UVP1J101MHD
UVP1J101MHD
UVP1J101MHD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UVP1J101MHD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UVP1J101MHD
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero UVP1J101MHD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 211165 pcs Tietolomake UVP SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 63V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Sarja UVP
Ripple Current @ Low Frequency 320mA @ 120Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Bi-Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 493-16132
UVP1J101MHD-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 25 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 100µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 100µF Sovellukset General Purpose