Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UVR1A223MRA
UVR1A223MRA
UVR1A223MRA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UVR1A223MRA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UVR1A223MRA
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 22000UF 20% 10V RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5736 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero UVR1A223MRA Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 22000UF 20% 10V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5736 pcs Tietolomake Miniature Type Taping SpecUVR Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.787" Dia (20.00mm) Sarja UVR
Ripple Current @ Low Frequency 3.7A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 4.255A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.575" (40.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 22000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 22000µF